Turniej tenisa stołowego - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

ARCHIWUM > 2018/2019

MISTRZOSTWA TENISA STOŁOWEGO

W Hali Sportowej "KUJAWIANKA" rozegrano II Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w kategorii Chłopców i Dziewcząt. Wzięło w nich udział 15 reprezentacji z 9 szkół ponadgimnazjalnych powiatu inowrocławskiego.

W kategorii chłopców „Budowlanka” zajęła VIII  miejsce.  Natomiast dziewczęta uplasowały się na dobrym - IV miejscu. Mało zabrakło do podium. Ulegały one w 1/2 finału III LO Inowrocław wynikiem: 3-2.  A mecz o III miejsce przegrały z ZSP nr 2 tym samym wynikiem: 3-2.
Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Małgorzata Osińska, Zuzanna Szara, Weronika Ziemba, Magdalena Feliksiak, Jakub Lewandowski, Sebastian Kamiński oraz Kamil Kaźmierczak. Opiekunem utalentowanej młodzieży był: mgr Kosta Penowski.

Reprezentacji należą się słowa podziękowania za udział w zawodach oraz życzenia sukcesu w przyszłych rozgrywkach.