Podsumowanie - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
W INOWROCŁAWIU
im. gen. Władysława Sikorskiego
- organ prowadzący: Powiat Inowrocławski
Przejdź do treści

Podsumowanie

DZIAŁALNOŚĆ UCZNIÓW > Szkolny Klub HDK > 2015/2016


CZEKOLADKI, CUKIERECZKI, CIASTECZKA...

Drodzy Krwiodawcy! Przyszedł czas na podsumowanie roku szkolnego 2015/2016.

Od września do czerwca odbyły się 4 akcje Honorowego Krwiodawstwa, a nam udały się 102 oddania, co oznacza około 50 litrów krwi! W naszych akcjach brało udział 56 osób – uczniów, absolwentów oraz przyjaciół, którzy od lat spotykają się z nami w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa. Wśród tych 56 osób było w tym roku aż 26 nowych Krwiodawców z klas III technikum oraz szkoły zawodowej oraz kilkoro uczniów z klas II. Każda nowa osoba to miód na serce i powód do dumy, ponieważ rodzina Krwiodawców Budowlanki wciąż się powiększa.

Przy okazji każdej akcji odwiedzaliśmy także Oddział Dziecięcy z czekoladami (ponad 400!), a przed Świętami Bożego Narodzenia również z prezentami dla małych pacjentów, za które otrzymaliśmy gorące podziękowania zarówno od dzieciaków jak i pracowników Oddziału.
I tak oto minął kolejny rok … Wspaniały rok, ponieważ każde w Was udowodniło, że nie ma dla Was przeszkód nie do pokonania (niesforna hemoglobina), że strach ma wielkie oczy (te igły i plastry) i że Wasza dobroć nie ma granic – oddajecie cząstkę siebie, aby ratować innych, a to jest kochani Bohaterstwo.


Za to co za nami – serdecznie dziękujemy.


Na to co przed nami – serdecznie zapraszamy.
Pięknych wakacji! Słodkiej czekolady! Sił i zdrówka, bo 19 września wracamy do akcji!

BUDOWLANKA INOWROCŁAW 2022
TEL. +48 52 357 46 80 MAIL: SEKRETARIAT-ZSPNR5@O2.PL
Wróć do spisu treści