Piłka nożna dziewcząt - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
W INOWROCŁAWIU
im. gen. Władysława Sikorskiego
- organ prowadzący: Powiat Inowrocławski
Przejdź do treści

Piłka nożna dziewcząt

DZIAŁALNOŚĆ UCZNIÓW > Sport w szkole > 2013/2014

HISTORYCZNE  ZWYCIĘSTWO  DZIEWCZĄT  Z  „BUDOWLANKI”

9 kwietnia odbył się turniej dziewcząt w piłce nożnej halowej szkół ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna trafiła do grupy A i przyszło jej rywalizować z drużynami:
II LO Konopa
„Ekonom”
„Kościelec”
W pierwszym spotkaniu rywalem naszej drużyny, był zespół popularnej „Konopy” Po bardzo wyrównanym meczu
wygrywamy 1:0!!! Było to pierwsze zwycięstwo naszej żeńskiej drużyny. Bramkę na wagę 3 punktów zdobyła Monika Ojczenasz. W drugim meczu dziewczęta wygrały z „Ekonomem”. Pewna gra w obronie oraz skuteczność w ataku i Przyniosła wygraną. Kolejne dwie bramki Moniki Ojczenasz!! . Dwa następne mecze to dwie przegrane z najlepszymi drużynami w turnieju w grupie z  „Kościelcem” oraz w półfinale z  III LO
W meczu o trzecie miejsce dziewczęta z ZSP nr 5 zagrał z Gastronomikiem. Po bardzo wyrównanym meczu (końcowy wynik 0:0) oraz rzutach karnych, o jedną bramkę lepsze  okazały się dziewczęta  z „Garówki”

Podsumowując: Był to bardzo udany turniej z udziałem Naszej drużyny.  Dwa zwycięstwa, dwie porażki oraz jeden remis
4 miejsce w turnieju. Brawo!!!  Dziewczęta otrzymały pamiątkowy puchar oraz dyplom, a Monika Ojczenasz za bardzo dobrą grę otrzymała nagrodę - torbę sportową.


Od lewej stoją: Opiekun Robert Szutkowski, Marta Mozgawa, Małgorzata Jagosz, Iwona Pawlak, Sandra Kurczodyńska, w dolnym rzędzie od lewej: Sandra Kwiatkowska, Weronika Prałat, Sara Kubicka, Eliza Napierała, Monika Ojczenasz                        

9.05.2014 r.

BUDOWLANKA INOWROCŁAW 2022
TEL. +48 52 357 46 80 MAIL: SEKRETARIAT-ZSPNR5@O2.PL
Wróć do spisu treści