Gesal wsród olimpijczyków - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
W INOWROCŁAWIU
im. gen. Władysława Sikorskiego
- organ prowadzący: Powiat Inowrocławski
Przejdź do treści

Gesal wsród olimpijczyków

WSPÓŁPRACA > Firma GESAL


„GESAL WŚRÓD OLIMPIJCZYKÓW I STADIONU NARODOWEGO”

W dniu 3 grudnia 2016 roku przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu uczestniczyli w wyjeździe do Warszawy. Pomysłodawcą i organizatorem wyjazdu było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński z istotnym wkładem organizacyjnym Klubu Olimpijczyka Paragraf z Inowrocławia.

Wyjazd ten był kontynuacją prowadzonej od wielu lat przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński autorskiego programu pod nazwą „GESAL WŚRÓD … ”. Akcja ta stworzona została w celu lepszej integracji na linii  praktykant – GESAL (zakład praktycznej nauki – ośrodek szkolenia praktycznego) - szkoła – opiekun- instytucja pomocy.

Kolejnym punktem w ramach integracji był zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL w dniu 3 grudnia 2016 roku jednodniowy wyjazd do Warszawy, który był opatrzony nazwą: „Gesal wśród olimpijczyków i stadionu narodowego"

Program wyjazdu obejmował:
- wizytę w Centrali Polskiego Komitetu Olimpijskiego,
- zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki gdzie można było zapoznać się z dziejami sportu od antycznej Grecji  poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich oraz początki sportu w Polsce do współczesności,
- wizytę na Starym Mieście i w okolicach gdzie można było podziwiać Zamek Królewski, Kolumnę Króla  Zygmunta III Wazy oraz Pałac Prezydencki,
- zwiedzanie Stadionu Narodowego, gdzie można było poczuć się jak prawdziwy sportowiec odwiedzając płytę  stadionu, szatnie reprezentacji Polski, salę konferencyjną, lożę VIP, a także trybuny na wielu poziomach.  

Bardzo dziękujemy Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu GESAL Eugeniusz Skoczyński za zaproszenie i możliwość odwiedzenia tak cennych miejsc i przeżycia wielu pozytywnych emocji.

BUDOWLANKA INOWROCŁAW 2022
TEL. +48 52 357 46 80 MAIL: SEKRETARIAT-ZSPNR5@O2.PL
Wróć do spisu treści